Codzienne Sprzątanie 

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczonych usług, dokładamy wszelkich starań aby w Apartamentach było zawsze czysto, świeżo oraz pachnąco. Istnieje możliwość zamowienia dodatkowych usług takich jak: regularna wymiana ręczników i pościeli czy codzienne sprzątanie w trakcie pobytu. Usługi te można wybrać podczas rezerwacji lub zamówić przy zameldowaniu. Cennik tych usług można znaleźć poniżej w punkcie Serwis Concierge.

Śniadania / Catering 

Dobre śniadanie jest podstawą każdego dnia. Postanowiliśmy dać naszym Gościom możliwość aby mogli wybrać sobie takie śniadanie jakie będzie dla nich najzdrowsze, najbardziej pożywne i da energię na cały dzień.

Współpracujemy z najlepszymi restauracjami wybranymi spośród wielu innych w Sopocie i wiemy ze spełnią one Państwa oczekiwania. Jako, że bycie healthy & fit jest w dzisiejszych czasach priorytetem zadbaliśmy o to aby nawet najbardziej wymagający Goście poczuli się komfortowo, a mianowicie mamy w ofercie diety typu bezglutenowa, bezlaktozowa i inne. 

Jest możliwość odwiedzenie stacjonarnie bardzo dobrej restauracji White Marlin, która serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Dla każdego znajdzie się coś dobrego - na słodko, na słono, na gorąco, na zimno, fit&healthy. Widok na Morze Bałtyckie oraz Molo w Sopocie dodatkowo umili posiłek, a śniadania serwowane są od 7:30 do 11:00 w restauracji. 

Restauracja Toscana to bardzo fajna propozycja dla każdego, kto kocha włoskie potrawy ale także ryby i owoce morza! Proponujemy przepyszną restaurację kameralną ale też rodzinną, która charakterem i duchem nawiązuje do słonecznej Toskanii. Tutaj również można zamówić dania przygotowane pod specjalne diety. Produkty są bardzo świeże, a potrawy zachwycają nie tylko smakiem ale też i wyglądem.  Gorąco polecamy.

Serwis Concierge 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć realizacji specjalnych życzeń. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwu praktycznie wszystko natomiast takie usługi podlegają pod specjalny cennik usług consierge. Część rzeczy ma stałą cenę natomiast bardzo duża grupa produktów czy też usług będzie ustalana indywidualnie w zależnosci od złożoności zamówienia. Standardowo świadczymy następujące usługi:

  • specjalne dekoracje
  • dodatkowe sprzątania
  • dodatkowa ilość produktów spożywczych
  • butelka szampana
  • transport ekskluzywną taksówką

Cennik usług concierge dla Apartamentów – POBIERZ

Komfort 

Dbając o zadowolenie i komfort naszych Gości, apartament został wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD i RTV, który z pewnością umili Państwu pobyt w apartamentach.

Aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo oraz Państwa cennych rzeczy w Apartamentach jest zainstalowany system alarmowy, który po załączeniu powiadomi firmę ochroniarską. Dodatkowo przy wejściu do Apartamentów jest zainstalowany nowoczesny system czytający karty do apartamentu, który jest jednym z najbezpieczniejszych na rynku. W każdym apartamencie znajdziecie Państwo również sejf do Państwa dyspozycji.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa pobyt był najbardziej przyjemny jak to tylko możliwe, a Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne dlatego zachęcamy aby dodawać je na głównej stronie!

 

Rezerwacja online