Już wiosną 2021 roku otwarcie nowego etapu „Taras Na Fali” w Sopocie!

To świetny news dla wszystkich miłośników morza, plaży i Sopotu! Już wiosną 2021 roku otwarcie nowego etapu „Taras Na Fali” w ścisłym centrum miasta. W ekskluzywnym obiekcie przy ulicy Puławskiego 16 mieścić się będą dwa dwupoziomowe apartamenty. Dzięki nowocześnie urządzonej przestrzeni nawiązującej do klimatu nadmorskiego czy dogodnej lokalizacji pobyt tutaj będzie niezapomnianym przeżyciem, a wspomnienia z nim związane pozostaną na długo w pamięci.

„Taras Na Fali” SOPOT - luksusowe apartamenty.

Marzy Ci się pobyt w luksusowym miejscu w samym centrum Sopotu? Już wiosną 2021 roku odbędzie się wielkie otwarcie „Taras Na Fali” – jedynych w swoim rodzaju ekskluzywnych apartamentów. Nowocześnie urządzone, przestronne oraz zlokalizowane w ścisłym centrum miasta będą stanowiły niezwykle atrakcyjną destynację dla osób poszukujących niezapomnianych wrażeń. Jeden z nich będzie posiadał przestronny taras z panoramicznym oraz zapierającym dech w piersiach widokiem. Drugi zaoferuje niesamowity ogródek wraz z jacuzzi spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. „Taras Na Fali” będzie idealnym miejscem na romantyczny weekend dla dwojga, rodzinne wakacje czy spotkania biznesowe.

Lokalizacja w samym sercu Sopotu.

Luksusowe apartamenty „Taras Na Fali” położone będą w samym centrum Sopotu przy ul. Puławskiego 16. W pobliżu znajdziemy piaszczystą plażę, kultowe molo oraz uwielbiany przez turystów deptak Monciak.
Online reservation